HAVELSAN ÜRÜNLEŞME SÜRECİ ÇALIŞTAYDA MASAYA YATIRILDI

HAVELSAN’ın ürün yöneticisi personeli “Pazarlama Stratejileri ve Fiyatlandırma Çalıştayı”nda bir araya geldi. HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, “Son yıllarda proje bazlı şirket modelinden ürün bazlı şirket modeline dönüşmeye başladık ve bunu da iyi bir zamanlamayla gerçekleştirdik” dedi.

HAVELSAN Ar-Ge Teknoloji ve Ürün Yönetim Direktörlüğü tarafından koordine edilen ve HAVELSAN Ürünleşme Danışmanı Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Barhan Özce’nin sunumuyla gerçekleştirilen Pazarlama Stratejileri ve Fiyatlandırma Çalıştayı, HAVELSAN ürünlerinin fiyatlandırma planlamalarının yapılması ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesini amaçlıyor.

ÜRÜN YÖNETİCİLİĞİ YENİ BİR KARİYER SÜRECİ

HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, HAVELSAN ürün yöneticilerinin aslında yeni bir kariyer sürecini yaşadıklarını belirterek, “Ürün yöneticiliği gerçekten yeni bir iş stili, yeni bir meslek. Gelecekte daha da genişleyecek bir iş alanı. Şu an HAVELSAN bünyesinde 20’nin üzerinde ürünümüz var. Önümüzdeki yıllarda onlarca daha ürünümüz olmasını bekliyoruz. Böylece ürün yöneticilerimizin de sayısı artacak ve HAVELSAN hem ürünleriyle hem ürün yöneticileriyle bu sektörde daha rekabetçi, daha güçlü olacak, geleceğe daha güvenle bakacak” diye konuştu.

Atalay, HAVELSAN’ın son yıllarda proje bazlı şirket modelinden ürün bazlı şirket modeline dönüşmeye başladığını ve bunu da iyi bir zamanlamayla gerçekleştirdiğini de sözlerine ekledi.

Pazarlama Stratejileri ve Fiyatlandırma Çalıştayı’na Atalay’ın yanı sıra, Genel Müdür Yardımcıları, Direktörler ve Grup Müdürleri de katılım sağladı.


Kayıt: 13.12.2018
Güncelleme:13.12.2018