HAVELSAN İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU

HAVELSAN, iş ekosistemi ile büyüme kapsamında çalıştaylara devam ediyor.

Ekim ayında Komuta Kontrol ve Savunma Teknolojileri alanında Tedarikçi Ürün Değerlendirme ve İşbirliği Çalıştayı düzenleyen HAVELSAN, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında faaliyet gösteren iş ortakları ile bir araya geldi.

HAVELSAN Merkez Tesisleri’nde başlayan çalıştayın açılış konuşmasını Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Alper Şeker yaptı. Firmalara seslenen Şeker, “Bir önceki çalıştaydan aldığımız sonuçlar oldukça önemli. Görüşülen ürün ve çözümlerin değerlendirmeleri hep birlikte yürüyeceğimiz üretim, satış ve ihracat yolunda bizlere katkılar sağlayacaktır” dedi.

 “Güçlü Türkiye İçin Güç Birliği, Güçlü İş Birliği” teması ile düzenlenen çalıştayda firmalar, iş ekosistemi yaklaşımı kapsamında, Bilgi ve İletişim Teknolojileri faaliyet alanındaki özgün çözümlerini HAVELSAN yetkililerine aktarıyor. Yapılan görüşmelerin ardından kurulan kurullar firmaların çözümlerini değerlendirerek bir sıralama yapacak. Sıralamaya giren ürünlerin HAVELSAN Yönetimine sunulması ile ürünleşme modelleri kapsamında işbirlikleri gerçekleştirilecek.

İş ortakları ile buluşmalar, Aralık ayında düzenlenecek Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri çalıştayı ile devam edecek.


Kayıt: 28.11.2018
Güncelleme:28.11.2018