HAVELSAN AKADEMİ SERTİFİKA PROGRAMLARI İLE GELECEĞE

HAVELSAN, yaz dönemi için sertifika programlarına devam ediyor. Haziran 2018 ayında başlayacak sertifika programları, Türkiye’nin dört bir yanından yoğun ilgi ile karşılandı.
 
HAVELSAN, yetenek ve yetkinliklerini genç mühendisler ile paylaşıyor. 2018 yaz dönemi için Yazılım Mühendisliği, Büyük Veri Analizi ve Sistem Mühendisliği Sertifika Programları ile bu alanda ilgili mühendis ve mühendis adaylarına kapılarını açıyor.

HAVELSAN Yazılım Mühendisliği deneyimini paylaşıyor (25-29 Haziran 2018)

Türkiye’de Yazılım Mühendisliği ve uygulamaları konusunda derin bilgi ve deneyimi ile alanında öncü olan HAVELSAN, genç mühendis adaylarının bilişim sektöründe doğru bir kariyer başlangıcı yapmaları için "HAVELSAN Akademi Yazılım Mühendisliği Sertifika Programı" düzenliyor.
Yazılım Mühendisliği alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlerimize alanında sektörün önde gelen HAVELSAN personeli tarafından; Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi, Çevik Yazılım Geliştirme, Yazılım Mimarisi, Yazılım Test Mühendisliği, Yazılımda Ustalık gibi dersler verilecektir.

HAVELSAN Büyük Veri Analizi deneyimini paylaşıyor (25-29 Haziran 2018)

"Büyük Veri Analizi" alanında, sektörel bilgi ve deneyim genç yetenekler ile buluşuyor: Veriden bilgiye uzanan yolculukta, Türkiye’de önemli işlere imza atan HAVELSAN mühendisleri, "HAVELSAN Akademi Büyük Veri Sertifika Programı" ile alan uzmanlıklarını geleceğin iş arkadaşlarına aktarmayı hedefliyor. Bu kapsamda “Büyük Veri, Ölçeklenebilirlik, Hadoop Ekosistemi, Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme Teknikleri” gibi dersler, uygulama örnekleri ile birlikte verilecektir.

HAVELSAN Sistem Mühendisliği deneyimini paylaşıyor (25-29 Haziran 2018)

Sistem Mühendisliği, Savunma 
Sanayinde yıllar suren deneyimlerin sonucu olarak ortaya çıkmış bir mühendislik disiplinidir. Tüm gelişmiş ülkelerde uygulanmakta ve projelerin başarımında kritik rol oynamaktadır.

Sistem Mühendisliği alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlerimize alanında sektörün önde gelen HAVELSAN personeli tarafından; Sistem Mühendisliğine giriş, gereksinimlerin geliştirilmesi ve Sistem Analizi ve Tasarım dersleri verilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.
 

Kayıt: 4.5.2018
Güncelleme:4.5.2018