HAVELSAN AKADEMİ SERTİFİKA PROGRAMLARI GELECEĞE HAZIRLIYOR

HAVELSAN, yaz dönemi için sertifika programlarına devam ediyor. Temmuz ayında başlayacak sertifika programları, Türkiye’nin dört bir yanından yoğun ilgi ile karşılandı.
 
HAVELSAN, yetenek ve yetkinliklerini genç mühendisler ile paylaşıyor. 2017 yaz dönemi için Yazılım Mühendisliği, Büyük Veri Analizi ve PARDUS Sertifika Programları ile bu alanda ilgili mühendis ve mühendis adaylarına kapılarını açıyor.

HAVELSAN Yazılım Mühendisliği deneyimini paylaşıyor (17-28 Temmuz 2017)

Türkiye’de Yazılım Mühendisliği ve uygulamaları konusunda derin bilgi ve deneyimi ile alanında öncü olan HAVELSAN, genç mühendis adaylarının bilişim sektöründe doğru bir kariyer başlangıcı yapmaları için "HAVELSAN Akademi Yazılım Mühendisliği Sertifika Programı" düzenliyor.
Yazılım Mühendisliği alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlerimize alanında sektörün önde gelen HAVELSAN personeli tarafından; Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi, Çevik Yazılım Geliştirme, Yazılım Mimarisi, Yazılım Test Mühendisliği, Yazılımda Ustalık gibi dersler verilecektir.

HAVELSAN Büyük Veri Analizi deneyimini paylaşıyor (10-14 Temmuz 2017)

"Büyük Veri Analizi" alanında, sektörel bilgi ve deneyim genç yetenekler ile buluşuyor: Veriden bilgiye uzanan yolculukta, Türkiye’de önemli işlere imza atan HAVELSAN mühendisleri, "HAVELSAN Akademi Büyük Veri Sertifika Programı" ile alan uzmanlıklarını geleceğin iş arkadaşlarına aktarmayı hedefliyor. Bu kapsamda “Büyük Veri, Ölçeklenebilirlik, Hadoop Ekosistemi, Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme Teknikleri” gibi dersler, uygulama örnekleri ile birlikte verilecektir.

HAVELSAN PARDUS deneyimini paylaşıyor (17-21 Temmuz 2017)

HAVELSAN, TÜBİTAK ULAKBİM'in geliştirdiği PARDUS işletim sisteminin kullanılması, çeşitli kurumlarda yaygınlaştırılması için gerekli sistem yönetimi ve yazılım araçlarının geliştirilmesinde, kendilerini geliştirecek bilişimci gençlerin doğru bir kariyer başlangıcı yapmaları için "HAVELSAN Akademi Pardus Sertifika Programı" düzenliyor.

Kayıt: 16.6.2017
Güncelleme:26.12.2017